Koka u dvorani na Dravi uvjerljivo pobijedila Zrinski

Objavljeno: 19.08.2015. 19:51

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Rukometašice Koke u srijedu su u dvorani na Dravi odigrale treći prijateljski susret ove sezone protiv rukometašica čakovečkog Zrinskog i slavile 33:21.

Već na samom početku Kokice su se odvojile na 4:1, kasnije se odlijepile na 15:10, no do poluvremena su Čakovčanke smanjile na minus tri (16:13).

U drugom poluvremenu rukometašice Vladimira Canjuge vratile su prednost na plus pet (20:15) te do kraja susreta povećale prednost.

Najraspoloženije u varaždinskim redovima bile su Elena Halili i Nikolina Zadravec svaka s po sedam pogodaka.

Istaknimo da je igrala i nova vanjska igračica Koke, Josipa Tomić koja je pristigla iz Trešnjevke te je u svom debiju zabila četiri gola.

Sljedeću prijateljsku utakmicu varaždinske rukometašice igraju u subotu, no protivnik je još nepoznat jer je Bjelovar otkazao susret.