MŽNL: Zelengaj bolji od Jalžabeta u županijskom derbiju

Objavljeno: 26.04.2015. 21:40

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Kompletirano je 25. kolo Međužupanijske lige, a do pobjede je u nedjelju stigao samo Zelengaj.

Nogometaši iz Donjeg Kučana pobijedili su Jalžabet 3:1. Jalžabećani su poveli preko Dominika Bručića u prvoj minuti, a u 12. minuti nogometaši iz Donjeg Kučana izjednačili preko Zlatka Vrbeka.

U 24. minuti Ernest Horvat zabio je za vodstvo Zelengaja, a pobjedu je potvrdio Luka Novko u 52. minuti.

Preostali predstavnici iz Varaždinske županije u nedjelju su upisali poraze. Plitvica je u Gojancu poražena od kotoripskog Graničara 1:0, a istim rezultatom završio je susret Novog Marofa i Poleta u korist nogometaša iz Sv. Martina na Muri.

U sljedećem kolu petoplasirani Zadrugar ugošćuje momčad Naprijed, a osmoplasirani Jalžabet gostuju kod Slobode u Slakovcu.