Plivački miting u zagrebu

Naši mladi plivači uspješno otplivali na Međunarodnom plivačkom mitingu u Zagrebu i osvojili srebro i broncu

Objavljeno: 23.10.2017. 08:40

Zadnja izmjena: 23.10.2017. 08:44

Mladi plivači 'Baroka' ove subote su sudjelovali na Međunarodnom plivačkom mitingu 'Vidra' u Zagrebu gdje je u jakoj konkurenciji Leona Juriša osvojila srebrnu medalju, a Petra Švetak i Niko Balenta brončanu medalju.

Uz Leonu Juriša koja je osvojila srebrnu medalju na 100 metara leđno i 4. mjesto na 100 metara leptir, Petra Švetak i Niko Balent su svoj uspjeh potvrdili s brončanom medaljom otplivavši 100 metara prsno. Nadomak medalji bile su i mlade plivačke nade Nika Dobovičnik, Anamarija Zavrtnik, Lovro Pintarić, Luka Štumberger i Filip Kukec. Naši plivači su od 139 starteva osvojili preko 130 osobnih rekorda, a slijedeći nastup očekuje ih uskoro, već 4. studenog na Kupu Grada Koprivnice.