pobjednički niz se nastavlja

NE ZNAJU ZA PORAZ I odbojkaši i odbojkašice OK Kitro ponovno ubilježili pobjede i zadržali se uz sami vrh

Objavljeno: 07.11.2016. 09:31

Obje ekipe OK Kitro jučer su postigle prvenstvene pobjede te tako zadržale niz bez ijednog poraza u natjecanju. Odbojkašice su jučer u meču Prve B lige u Vrbovcu pobijedile rezultatom 3:2, dok su odbojkaši u meču prve HOL odnijeli pobjedu u Zadru s 3:1.

Djevojke su već peti puta ove sezone igrale meč od pet setova - i ujedno peti put su u takvom meču i pobijedile. Ova osma prvenstvena pobjeda je ujedno i sedmi meč u kojem su uspjele preokrenuti rezultat. Prvi su set dobile Vrbovčanke, pa je kasnije bilo i 2:1 u setovima za domaću ekipu. Ipak, posljednja su dva seta Varaždinke dobile prilično glatko s 25:15 i 15:10, te s četiri pobjede iz četiri susreta zadržale drugo mjesto Prve B lige koje dijele s vodećim Dinamom. I njihove muške kolege nakon treće uzastopne pobjede zauzimaju drugo mjesto, s bodom manje od vodećeg Medicinara. Upravo njima će sljedeće kolo otići na svoje prvo gostovanje u ovom prvenstvu, dok Varaždinke ugošćuju stare poznanice iz Siska.