na varaždinskom stadionu

FOTO Greške i nedostatak sreće za Varaždince - za dlaku im izbjegla osmina finala

Objavljeno: 18.10.2017. 18:10

Zadnja izmjena: 18.10.2017. 20:49

Odlučujući okršaj između NK Varaždina i NK Cibalie koji se odigrao na punom gradskom stadionu u Varaždinu, neslavno je završio za naše Varaždince s rezultatom od 2:1 što će ih koštati osmine finala.

Greške i očiti nedostatak sreće koštale su Varaždince poraza od prvoligaša Cibalie od 2:1 čime nisu uspjeli izboriti osminu finala. U poluvremenu je rezultat bio 0:0, no u drugom poluvremenu protivnik je zabio prvi gol u 66-oj minuti, da bi vrlo brzo već u 70-oj minuti povećao prednost s drugim golom, koji je praktički omogućio golman Nevistić ispustivši loptu iz ruku. Razliku je na 2:1 u 81-oj minuti smanjio Josip Golubar poslije čega su domaćini imali još četiri čiste prilike za pogodak, a Varaždinci zasigurno neće zaboraviti trenutak kada su Vinkovčani Golubarovu drugu loptu izbili s gol crte. Također, velika je dvojba je li u prvoj minuti utakmice sudac propustio svirati jedanesterac za Varaždin.