GRK VARAŽDIN 1930

Novi poraz rukometaša GRK Varaždin 1930

Objavljeno: 23.04.2022. 20:39

Zadnja izmjena: 23.04.2022. 20:57

Rukometaši GRK Varaždin 1930 i nakon osam kola u Ligi za prvaka, Paket24 Premijer lige imaju tek jednu pobjedu. Večeras su izgubili na svom terenu u Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin od ekipe Gorice 28:32 (15:15).

Početak susreta bio je tradicionalno izjednačen i obje momčadi su bile rezutatski blizu jedna drugoj. Iako su gosti vodili veći dio poluvremena na odmor se otišlo s izjednačenim rezutatom 15:15.

U drugom dijelu momčad Varadin 1930 počinje bolje od gostiju i prelaazi u vodstvo. U 35. minuti je već 19:16 za varaždinske rukometaše, a tri minute kasnije je 21:17, pa 24:18. Gosti počinju igrati presing i u 46. minuti je 24:24. U 56. minuti još je izjednačeno 28:28, ali završnica je pripala rukometašima Gorice. Na kraju oni slave rezultatom 28:32.