Nastavak sna

Robert Murić zabio i asistirao u pobjedi mlade momčadi Ajaxa protiv Dodrechta

Objavljeno: 01.03.2016. 09:04

Zadnja izmjena: 01.03.2016. 09:49

Nogometaš iz Bednje, Robert Murić, bivši nogometaš zagrebačkog Dinama, sve više osvaja srca navijača Ajaxa, sada sa već sedmim golom i jedanaestom asistencijom...

Robert Murić je kao član početne postave jučer zaigrao za svoj Ajax U-21 u ligaškoj utakmici druge nizozemske Jupiler lige protiv FC Dodrechta. Mladi igrači Ajaxa su vrlo čvrsto ušli u utakmicu i već su do poluvremena vodili 4:0, a glavnu riječ je vodio naš Robert Murić. On je prvo zabio drugi gol na utakmici u 28 minuti, te je zatim asistirao Richairu Zivkovicu u 36 minuti. Igrao je do 62 minute kada ga je trener zamijenio s Clementom.

- Odlična utakmica danas protiv FC Dordrecht. Pobjeda s rezultatom 4:1, sretan sam zbog svojeg gola i asistencije - napisao je Robert na svojem Facebook profilu.

Nakon odigranih 28. kola u kojima je nastupio u 23 utakmice, Robert ima 7 golova i 11 asistencija te je i dalje jedan od najboljih igrača generacije što dokazuje njegovo priključenje prvoj momčadi Ajaxa.