Prvenstvena utakmica

Varaždinske odbojkašice u srazu s Olimpikom ostale bez bodova, danas ih traže protiv Siska

Objavljeno: 17.04.2016. 15:10

Odbojkašice Varaždin Volleya ovog vikenda imaju dvostruku obvezu u prvenstvenom natjecanju Prve B lige odbojkašica. Jučer su ugostile ekipu zagrebačkog Olimpika, a već danas poslijepodne na megdan im – opet u varaždinsku Arenu - dolazi ekipa Siska.

Protiv do jučer četvrtoplasirane ekipe lige, odbojkašica Olimpika, Varaždinke su odigrale vrlo neizvjesnu utakmicu u kojoj su, baš u svakom setu, odlučivale – nijanse. Domaće odbojkašice otvorile su dvoboj dobivenim prvim setom na razliku (26:24) da bi naredna dva, opet tijesno – pripala Olimpiku (23:25, 23:25).

U četvrtom setu opet „na knap“, neizvjesno do zadnjeg poena, na kraju slavlje gošći opet na razliku – 24:26, za konačnih 1:3.

- Odigrali smo možda najbolju utakmicu sezone, stvarno sam guštao u odbojci koju su prezentirale naše cure, međutim eto nije bilo sreće u ključnim trenucima i rezultat je takav kakav je – prokomentirao je nes(p)retni poraz od Olimpika trener OK Varaždin Volleya Ivica Đolonga.

Već danas, s početkom u 16 sati, u maloj dvorani Arene uz Dravu igra se nova prvenstvena utakmica.

Ova s Olimpikom zaostala je iz vikenda kad je Varaždin bio domaćin Final Four turnira rukometne SEHA lige, ova današnja protiv Siska redovna je u sklopu 20. Kola.

Zanimljivo, i današnji protivnik je četvrti na tablici kao što je to jučer bio Olimpik, koji je sada treći.