Međužupanijska liga

Varteks do pobjede na stadionu protiv Centrometala, slavili Jalžabet i Zelengaj

Objavljeno: 20.03.2016. 18:17

Zadnja izmjena: 20.03.2016. 18:22

Kompletirano je 18. kolo Međužupanijske lige, a do pobjeda su danas stigli vodeći Jalžabet, Varteks i Zelengaj.

Jalžabećani su pobijedili momčad Naprijed iz Cirkovljana 2:1 pogocima Davora Amanovića u 36. i Marka Hruška u 45. minuti.

Na stadionu Varteksa pred oko 350 gledatelja domaći Varteks dočekao je Centrometal iz Macinca. Poveli su gosti preko Leona Novaka u 16. minuti, no samo tri minute kasnije Mihael Kolarić izjednačio je rezultat.

Još dva zgoditka pala su u drugom dijelu. Mišo Vincetić u 87. minuti poslao je loptu u vlastitu mrežu, a konačnih 3:1 postavio je Matija Cvetko u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Županijski derbi

U županijskom derbiju u Gojancu Zelengaj bio bolji od domaće Plitvice 3:1. Za nogometaše iz Donjeg Kućana zabili su Ernest Horvat u 10., Valentino Mlakar u 79. i Zlatko Vrbek u 88. minuti iz kaznenog udarca, dok je jedini pogodak za domaći sastav postigao Mario Horvat u 47. minuti.

Još u subotu Zadrugar je slavio protiv Mladost Komet 1:0, dok je Novi Marof poražen kod Poleta u Sv. Martinu na Muri 3:0.

U sljedećem kolu vodeći Jalžabet gostuje kod Pušćina, a sedmoplasirani Varteks kod Nedelišća.