u pragu

Hrvatska U21 reprezentacija na Europskom mininogometnom prvenstvu pod vodstvom Dalibora Leskovara

Objavljeno: 17.07.2016. 11:57

Zadnja izmjena: 17.07.2016. 15:12

Hrvatska U21 reprezentacija nastupa na prvom u povijesti Europskom mininogometnom prvenstvu za igrače do 21 godine koje se održava u Pragu od 15. srpnja, a danas je finalni dan.

Prvenstvo se održava u  na stadionu FK Slavoj Vyšehrad, a izbornik U21 reprezentacije je Varaždinac Dalibor Leskovar koji je sa svojim klubom ART METALI JUNAJTED osvojio naslov prvaka Hrvatske u mininogometu 2016.

Hrvatska mininogometna reprezentacija, sastavljena većinom od varaždinskih nogometaša na Europskom prvenstvu Pragu za sada ima polovičan uspjeh. U prvoj utakmici svoje skupine poraženi su od Rumunjske 4:0, ali sve su ispravili dan kasnije kada su pobijedili Bugarsku s visokih 7:1. Strijelci su bili Malnar i Rog dva puta te Punčec, Vrbnjak i Harmicar po jednom.

U jučerašnjoj utakmici protiv Slovačke, izgubili su 6:2 te propustili priliku za ulazak u polufinale te su na prvenstvu zauzeli 5. mjesto.