ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Koka se iz Osijeka vraća s bodom, a u sljedećem kolu dočekuje Bjelovar

Objavljeno: 02.03.2019. 20:32

Zadnja izmjena: 02.03.2019. 20:33

U 18. kolu 1. HRL za žene ŽRK Koka u gostima je odigrala neriješno, 28:28 s ekipom ŽRK Osijek.

Iako su Osječanke na predzadnjem mjestu prvenstvene ljestvice i trebale su bili lak plijen za Varaždinke, nije se tako dogodilo.

Prvih desetak minuta pripalo je Varaždinkama uz minimalnu rezultatsku prednost, a od tada utakmica ulkazi u egal i blagu prednost domaćih rukometašica.

U drugom dijelu vrlo izjednačena utakmica. Igra se gol za gol uz izmjenu minimalnog vodstva. U 40. minuti prvi puta u drugom dijelu Koka vodi 19:17. Tu prednost Varaždinke održavaju do 24:22 u 47. minuti. Tada ponovo utakmica ulazi u egal. U 57. minuti Koka vodid 28:27 da bi na kraju Osječanke izvukle 28:28.

Najefikasnije kod Varaždinki bile su Ines Domjan s osam golova i Katarina Mrazović sa sedam golova, zatim slijede Terezija Čurić s pet, Jelena Blažek sa četiri, Suzana Furjan s dva te Tea Jalušić s jednim pogotkom.

Koka je tako ostala na perom mjestu, a u sljedećem kolu Koka dočekuje ekipu Bjelovara koja je trenutno treća.