GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Rukometaši GRK Varaždin 1930 uvjerljivom pobjedom ušli među osam najboljih klubova u Kupu

Objavljeno: 27.02.2019. 20:45

Zadnja izmjena: 27.02.2019. 20:57

Rukometaši GRK Varaždin 1930 bez većih problema prošli su osminu finala rukometnog Kupa Hrvatske. U današnjem susretu pobijedili su drugoligaša RK Balić-Metličić rezultatom 29:21 (14:9).

Susret je odigran u dvorani na splitskim Gripama. Varaždinci su od prve minute pokazali trko je premijerligaš na terenu. Igrači pod vodstvom trenera Saše Ilića igrali su obranu 3-2-1 koja je predstvaljala nepremostiv problem za domaću ekipu. Dabrovi su tako deset minuta prije kraja utamice ima prednost od čak deset golova. Nakon toga priliku dobivaju i mlađi igrači pa je prednost na kraju iznosila prlus osam golova.

Najefikasniji u ekipi GRK Varaždin 1930 bio je Vidaček sa 7 golova, zatim slijede Vujović sa 6, Kaštelan 5, Trojko i Špruk 4 te Divjak, Hrman i Budinski po jedan gol.

Vratari su imali dobar udio u pobjedi, tako je Meštrić je imao 15 obrana, od čega čak 12 u prvom dijelu, a mladi Baranašić 7.