Rukometašice Koke ubilježile drugi prvenstveni poraz

Objavljeno: 09.10.2011. 02:27

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Varaždinske rukometašice poražene su u Puli usprkos dobroj igri u prvom poluvremenu.

Rukometašice Koke poražene su u susretu 5. kola 1. HRL za žene u Puli od Arene rezultatom 23-17 (10-10).

Do poluvremena varaždinske su rukometašice bile u egalu, čak i povele 8-9, no serija domaćina od 7-1 na početku drugog poluvremena odlučila je utakmicu.

Kod Varaždinki Tea Jalušić i Valentina Mužek postigle su po četiri pogotka, a Simona Hajduk upisala je 17 obrana. Kod domaćina najefikasnija je bila Tanja Kiridžić s osam postignutih golova.

Rukometašice Koke nakon pet odigranih kola imaju šest bodova i nalaze se na petom mjestu ljestvice.

U šestom kolu rukometašice Koke domaćin su momčadi Zeline. Susret se igra u srijedu.