VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

FOTO NK Varaždin i NK Hrvatski dragovoljac odigrali utakmicu 11. kola 2. HNL - gosti u dvije minute postigli dva gola

Objavljeno: 04.11.2018. 13:55

Zadnja izmjena: 04.11.2018. 17:29

NK Varaždin i NK Hrvatski dragovoljac igraju susret 11. kola 2. HNL. Nakon pobjede nad Međimurjem, u gostima varaždinska ekipa predvođena trenerom Brankom Karačićem želi nastaviti pozitivan niz novom pobjedom i dobrom igrom.

Prvo poluvrijeme proteklo je u inicijativi varaždinskih nogometaša ali nedostajalo je koncentracije i preciznosti u završnici. S druge strane gosti su nekoliko puta zaprijetili ali bez većih prilika.

Drugi dio susreta počeo je malo žustrije i izmjenjuju se poluprilike na obje strane. Doaći igrači opet imaju loptu više u svojim nogama i stvaraju privid da vode igru. U 61. minuti jedan od kontranapada završava golom kapetana gostiju. Ćorić je dorbo primio loptu i s ruba šesnaesterca uputio preciznu loptu u lijevu stranu Mrmićevog gola. Dok se varaždinski nogometaši još nisu oporavili od šoka uslijedio je nov ikontranapad Hrvatskog dragovoljca s ijeve strane i Havojić pogađa u 63. minuti.

Tijek susreta:

90' Slobodan udarac s 20-tak metara puca Benko u živi zid, Sačer poca nakon odbojene lopte ali Šubarić brani.

90' Još jedna izmjena u redovima gostiju izlazi Alghoul a uzali Ćerdić.

90' Benko puca iz blizine ali Šubarić brani. Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade vremena.

89' Perković puca glavom ali ravno u ruke gostujućem vrataru.

87' Izmjena u redovima Hrvatskog dragovoljca Ćorić izašao Cetina ušao.

84' Izmjena u redovima Hrvatskog dragovoljca Havojić izašao ušao Žužul ušao.

82' Ponovo velika prilika za goste ali lopta odlazi preko gola. Varaždin uzvraća ali isto neprecizno.

81' Stopostotna prilika za goste, Havojić sam pred Mrmićem ali ne puca već želi dodati a Mrmić čita namjeru i brani.

78' Varaždin i dalje napada ali bez udarca prema golu. Navijači postaju nestrpljivi.

75' Izmjena u redovima Varaždina Glavica izlazi sačer ulazi.

74' Senić dobiva žuti karton zbog prekršaja na sredini terena.

69' Varaždin ponovo ima inicijativu ali nema kvalitetnih udaraca prema golu.

67' Navijači pokušavaju razbuditi domaće igrače.

63' GOL 0:2 Havojić iz sljedećeg kontranapada, dok su još varaždinski igrači bili u šoku od prvog gola.

61' GOL 0:1 Ćorić iz kontranapada s ruba kazenog prostora precizno puca u lijevu stranu Mrmićevog gola.

57' Vuk u prilici, ali iz gužve u šesnaestercu puca pokraj gola.

54' Igra se otvrenije nego u prvom dijelu poluprilike se izmjenjuju na obje strane.

50' Nova prigoda aza Varaždin.

46' Dvostruka promjena u Varaždinu Vuk i Golubar ušli a Miklić i Havleka izašli.

45' Havleka iz dobro izrađene akcije uspio uputiti udarac ali lopta odlazi u korner. nakon kornera Benko efektnim škaricama pucao preko gola.

44' Ponovo Varaždin u prilici, lopta se odbijala u šesnaestercu od igrača ali nitko nije uspio uputiti udarac prema golu gostiju.

41' Perković žuti karton zbog prekršaja. Benko bio u dvije poluprilike iz kontranapada.

38' Mini pritisak Varaždina u koejm je bilo nekoliko poluprilika.

36' Benko se uspio izboriti za loptu u šesnaestercu ali stativa zaustavlja udarac.

33' Kontranapad Hrvatskog dragovoljca, Havojić ušau šesnaesterac i uputio loptu ali ravno u Mrmića.

32' Žuti karton za Hasana, HD zbog povlačenja za dres varaždinskog igrača.

30' Nova velika prigoda za Varaždin, lopta ve već prošla gostujućeg vratara te je obrambeni igrač Hrvatskog dragovoljca izbacio loptu iz šesnaesterca.

28' Gosti reklamiraju jedanesterac ali sudac Kurtović se ne oglašava i smiruje raspravu igrače.

24' Gosti imali slobodan udarac s oko 25 m ali je lopta otišlaa preko gola.

17' Nova izgledna prilika iz protunapada za Varaždin ali lopta odlazi pored gola.

14' Iz prvog kornera za goste zaprijetili napadači Hrvatskog dragovoljca ali je lopta pogodila varaždinskog igrača Bamidele.

10' Varaždin je imao obećavaju slobodan udarac s oko 20 m.

8' Hrvatski dragovoljac igra na kotranapade, ali do sada niti jedan nije ugrozio gol Varaždina.

4' Varaždin ima inicijativu i igra se stalno na polovici gostiju.