3.HNL Istok

Belišće prekinulo pozitivan niz nogometaša Varaždina, Podravina kod kuće poražena od Oriolika

Objavljeno: 09.04.2016. 18:42

Zadnja izmjena: 09.04.2016. 19:35

Subotnje 22. kolo 3.HNL Istok bilo je neuspješno za predstavnike iz Varaždinske županije budući da su Podravina i Varaždin upisali poraze.

Belišće je danas kod kuće prekinulo pozitivan niz Varaždinaca od tri utakmice bez poraza. Belišćani su slavili 2:0, a za njih su zabijali Emil Jelić u 47. i Zoran Ratković u 69. minuti. Istaknimo da su nogometaši Marija Ružića danas bili bez Darija Jerteca.

Poraz je upisala i Podravina koja je u Ludbregu poražena od Oriolika 2:1. Gosti su poveli preko Dominika Milenkovića u 45. minuti, na 1:1 izjednačio je Nikola Valjak u 58. iz kaznenog udarca, dok je pobjedu gostima donio Ivan Conjar u 88. minuti koji je loptu poslao u vlastitu mrežu.

U sljedećem kolu Varaždinci dočekuju Croatiju iz Đakova, a Podravinu čeka gostovanje kod Koprivnice.