RK LUDBREG

Ludbrežani poraženi u polufinalnom susretu za popunu 1. HRL Sjever

Objavljeno: 26.06.2021. 20:07

Zadnja izmjena: 26.06.2021. 20:22

U susretu polufinala turnira za popunu 1. HRL Sjever Petrinjaje bila bolja od Ludbrega 21:19 (10:6).

Ekipa iz Petrinje bila je dominantnija većim dijelom susreta. Ludbrežani su ima 1:3 u 8. minuti susreta ali ih ekipa Petrinje sustiže u 17. minuti na 4:4 i od tada imaju prednost na terenu. Došlo je do trenutnog izjednačenja na 6:6 u 21. minuti ali to je bilo sve od Ludbrežana.

U drugom dijelu izjednačeni rezultat bio je u 45. minuti 13:13 ali odmah nakon toga Petrinja nastavlja svoje vodstvo, koje je uglavnom minimalno ali dovoljno da na kraju slave.

Najefikasniji u redovima Ludbrega bio je Roko Vugrinec s četiri postignuta gola, slijede Goran Sinković, Luka Šolaja i Alen Novosel s tri gola, Dario Požgaj i Mateo Gotić s po dva te Petar Horvat i Elvin Petrošanec s po jednim golom.

Domaćin jednog turnira za popunu 1. HRL Sjever je RK Sisak. Na njemu sudjeluju četiri kluba. Samo pobjednik stječe pravo nastupa u 1. HRL Sjever.  Ždrijebom je tako odlučeno da se u polufinalu sastanu RK Petrinja i RK Ludbreg, odnosno RK Rugvica protiv RK Siska. Pobjednici tih susreta igraju međusobno za mjesto koje donosi nastup u 1. HRL Sjever.