isprobavanje prije dinama

NK Varaždin jučer u Koprivnici izgubio u prijateljskom meču protiv prvoligaša Slaven Belupa

Objavljeno: 16.11.2017. 09:19

Zadnja izmjena: 16.11.2017. 09:21

Jučer je NK Varaždin gostovao u Koprivnici i odigrao prijateljski susret s domaćim prvoligašem Slaven Belupom. Susret koji je trajao 2 x 35 minuta naši su igrači zaključili porazom od 1:3.

Varaždinci su poveli već u 3. minuti pogotkom Mesarića, dok je naša momčad izjednačila u 21. minuti golom Tatara. S 1:1 se otišlo na odmor, da bi onda opet Tatar već na samom početku drugog poluvremena zabio vodeći gol za Slaven iz jedanaesterca. Konačni je rezultat postavio Kendeš nakon vrlo dobre asistencije Bogojevića nekoliko minuta prije kraja. I za Slavenovog trenera Tomislava Ivkovića i našeg Mario Kovačevića ovaj je meč bio dobra prilika da isprobaju svoje momčadi. Kovačević je izvršio čak 8 zamjena, pa su svoju priliku da igraju i pokažu svoju formu dobili - između ostalih - i Jertec, Šimek, Drožđek i Erić. U svakom slučaju, sada je jasnija slika samog kluba uoči iznimno bitnog subotnjeg gostovanja na Maksimiru protiv vodeće momčadi Druge HNL Dinama 2 - kojega su u prvom dijelu prvenstva pobijedili s 2:0.