Rukometaši GRK Varaždin uvjerljivo svladali Bjelovar

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 18.08.2013. 14:37

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Identičnim rezultatom kao i susret protiv Ivančice, okončana je u petak, 16. kolovoza i utakmica protiv Bjelovara, uvjerljivom pobjedom 41:24.

Od prve sekunde igrači Varaždina bili su znatno dominantniji, povevši 4:0, potom i 7:1, što oslabljeni Bjelovar nije mogao pratiti. Ekipa Dalibora Sokača u novoj je sezoni oslabljena za dvojicu najboljih pojedinaca, Horvata i Kontreca, koji su danas u redovima Varaždina.

Rezultat poluvremena bio je 22:11 da bi se u nastavku prednost samo povećavala. Na kraju se zaustavila na plus 17 golova za GRK Varaždina.

- Zadovoljan sam učinkom mojih igrača, kako na ovim utakmicama, tako i na treninzima. Sve ovo su tek pripremne utakmice, trebat će biti pravi kada počne prvenstvo – kazao je Alan Belko, trener GRK Varaždina.

Idući tjedan rukometaši Varaždina igraju dvaput protiv Ormoža, i to u utorak u Varaždinu, a potom u četvrtak u Ormožu, a u subotu igraju na turniru u Ivancu.