GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Rukometaši iz Labina identičnim rezultatom pobijedili Varaždice kao i u 1. kolu Premijer lige

Objavljeno: 01.12.2018. 22:44

Zadnja izmjena: 01.12.2018. 22:47

Kao i na samom početku ove sezone varaždinski rukometaši poraženi su od ekipe Rudara iz Labina, ovaj puta u Labinu u susretu 10. kola Premijer. Kuriozitet je, da je i konačan rezultat bio identičan 31:28.

Neizvjesnosti u susretu uopće nije bilo jer su domaćini od samog početka susreta bili u vodsrvu. Zadnje izjednačenje bilo je u 4. minuti pri rezultatu 2:2. Prvi pita na plus golova prednosti domaćini su došli u 16. minuti kod rezultata 9:4. Do kraja poluvremena bilo je bez većih oscilacija u rezultatu i na odmor se otišlo s rezultatom 17:12.

U drugom dijelu tek pred sami kraj susureta smanjuje se razlika ali ona je na kraju iznosila ipak nedostižnih 31:28.

Najučinkovitiji kod Dabrova bio je Jurica Vidaček sa 7 golova, šest je postigao Dominik Novak, a po 5 su pridodali Frano Vujović i Tomislav Špruk. Kod Rudana 6 je golova postigao Petar Puljić.

U sljedećem 11. kolu Premijer lige GRK Varaždin 1930 bit će gost riječkom Zametu. Varaždinci su trenutno pretposljednja ekipa lige a Riječani su šesti.