RUKOMETNI KLUB IVANČICA

Rukometaši RK Ivančica pobijedili MRK Sesveta 2 i ostali u borbi za vrh

Objavljeno: 09.12.2018. 15:16

Zadnja izmjena: 09.12.2018. 15:18

U posljednjem, 13. kolu jesenskog dijela 2. HRL Sjever rukometaši RK Ivančica upisali su pobjedu protiv mlade ekipe premijerligaša iz Sesveta 31:30.

Ivančani su odlično krenuli i već polovicom prvog poluvremena vodili su 11:5. Gosti iz Sesveta vraćaju se u susuret i do poluvremena su se približili na dva gola razlike 15:13. drugom dijelu susreta prednost Ivančana kretala se od dva  do pet golova, međutim gosti nisu odustajali i stalno su se vraćali u susret. Posljednjih pet minuta igralo se gol za gol, ali na kraju ipak pobjedu ipak odosi RK Ivančica.

RK Ivančica predvodili su iskusni Huđ, Kušen i Maloić, uz standardno sigurnog Gecija na golu, te mlade Fodreka i Canjugu.

Strijelci: Vedran Huđ 14, Matija Kušen 7, Filip Canjuga 4, Marko Maloić 3, Filip Vidoni 2 i Patrik Fodrek 1 gol.

Ivančani su tako na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 18 osvojeni bodova i još boljim izgledima u nastavku prvenstva.