Rukometašice Koke pobjedom u gostima kod Trešnjevke završile sezonu

Objavljeno: 09.05.2015. 18:49

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Rukometašice Koke pobjedom su završile sezonu 2014./2015. u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene. Varaždinke su u subotu u gostima pobijedile ekipu Trešnjevke 30:23.

Već u šestoj minuti varaždinske rukometašice imale su četiri pogotka prednosti (1:5) te su do 15. minute održavale stečenu prednost. Rukometašice Trešnjevke u 22. minuti približile su se na 10:11, no Varaždinke su serijom 2:0 do 25. minute povele 10:13. Zagrepčanke su uzvratile serijom 3:0 te na odmor otišle rezultatom 13:13.

U drugom dijelu Kokice su bile dominantne. Do 39. minuti odlijepile su se na plus četiri (14:18), do 44. minute povećale na nedostižnih plus sedam (15:22) te u završnici domaće igračice nisu mogle uhvatiti priključak. Varaždinke su na kraju slavile 30:23.

Najraspoloženije u varaždinskim redovima bile Ivana Dežić i Stella Mateša sa po osam pogodaka, dok je na vratim briljirala Janja Golubić s 15 obrana.

Rukometašice Nevena Hrupeca tako su pobjedom završile ovogodišnje natjecanje u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene.

Pozicionirale su se na solidnom šestom mjestu lige s 12 pobjeda, 12 poraza i dva neriješena ishoda. Gol razliku završile su u pozitivi, s postignutih 710 i primljenih 672 zgoditka.