U zanimljivom i neizvjesnom susretu Koka bolja od Dugog Sela

HRS

Objavljeno: 27.05.2021. 19:03

Zadnja izmjena: 27.05.2021. 19:04

U tri zaostala susreta Prve hrvatske ženske rukometne lige, Lokomotiva i Umag rutinski su odradili zadaću protiv 1234 Virovitice i Splita 2010. Velika borba vodila se između Dugog Sela i Koke. Na kraju su slavile varaždinske rukometašice 24:28.

Kao što se i moglo očekivati, jako zanimljiv i neizvjestan susret odigrale su rukometašice Dugog Sela 55 i Koke. Do 25. minute bilo je čak 11 izjednačenja. Uglavnom je minimalna prednost bila na strani gošći. U posljednjih pet minuta prvog dijela, Koka ipak uspijeva stvoriti tri razlike (13:16) i zadovoljno otići u svlačionicu. Izuzetna borba vodila se u nastavku. Koka je svim silama branila svoju prednost. Domaće su triput stizale na minus jedan (20:21, 21:22, 22:23), ali se varaždinski sastav nije uplašio, izdržao je sve nalete i u 56. otišao na plus tri 23:26, i čini se tu prelomio susret. Josipa Bebek još jedanput je vukla svoju ekipu. Postigla je devet pogodaka, ali nije imala pravu pomoć suigračica. Sljedeća najbolja igračica domaćina bila je Valentina Čember četiri pogotka. Kod Koke devet pogodaka Tee Jalušić, šest Katarine Mrazović.

1. HRL ZA ŽENE: 17. KOLO
UMAG – SPLIT 2010 30:19

1. HRL ZA ŽENE: 21. KOLO
1234 VIROVITICA – LOKOMOTIVA 16:40

1.HRL ZA ŽENE: 24. KOLO
DUGO SELO 55 – KOKA 24:28