senzacionalan poraz

FOTO Prošlogodišnji pobjednik Magma Pan Kupa Centar Škudar oprostio se od natjecanja već u 1/4 finalu

Objavljeno: 02.01.2018. 14:30

Zadnja izmjena: 02.01.2018. 14:30

U jučerašnjom četvrtfinalu turnira pod imenom „Magma Pan kup Varaždin“ Črešnjevo je u spektakularnoj utakmici rezultatom 2:1 izbacilo prošlogodišnjeg pobjednika i najbolju momčad prvoga kruga aktualnog turnira, Centar Škudar iz Novoga Golubovca.

Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu, kad je nakon vodstva Črešnjeva Centar Škudar izjednačio - da bi Črešnjevo 4 minute prije kraja postavilo konačnih i ipak senzacionalnih 2:1. Evo i rezultata svih jučerašnjih utakmica - uz podsjećanje da je polufinale u petak s početkom u 18 sati.

ČETVRTFINALE - REZULTATI UTAKMICA

• (VET-1/8 - ostatak utakmice 6'05'') BILIKUM PETKOM - HUDEK TRGOTRANS 0:2
  • (VET) CB STAR'S (Koretinec) - HUDEK TRGOTRANS (Biljevec) 0:3
  • (VET) CB BILIKUM (Varaždin) - FE LACIO (Varaždin) 5:0
  • CENTAR ŠKUDAR (Novi Golubovec) - MNK ČREŠNJEVO 1:2
  • ASO PONOS (Krapina) - ŠD REMETINEC 3:0
  • (VET) PIVNICA STARI MLIN (Trnovec) - OPG RADIČEK PETGRAD NIKOTRADE 1:2 (1:1, pr.)