ŽRK KOKA

Odličan start Koke u nastavku prvenstva

Objavljeno: 08.05.2021. 19:30

Zadnja izmjena: 08.05.2021. 19:36

U prvom kolu nakon korona-pauze Varaždinke su pobijedile ekipu iz Crikvenice golom razlike. Na kraju susreta 21. kola 1. HRL za žene Koka - Murvica 29:28 (15:16).

Susret izjednačen do 9. minute kada gošće po prvi puta imaju dva gola prednosti 4:6. Održavaju prednost gol, dva a u 18. minuti je 9:12, pa u 28. minuti 13:16. Do kraja poluvremena igračice Koke stižu do gola zaostatka 15:16.

Drugi dio je nastvak prvog dijela do 38. minute kada dolazi do izjednačenja 19:19. Igra se rezultatski vrlo izjednačeno do 49. minute kada gošće ponovo vode plus dva 23:25.  U 55. minuti je 25:27 i kada je već izgledalo da će gošće opet izgurati do kraja svoju prednost, domaće igračice ubacuju u "brzinu više" i dolaze do 27:27 u 58. minuti, da bi odmah i povele 28:27. Gošće izjednačuju ali u svom posljednjem napadu rukometašice Koke dolaze do pobjede 29:28.

Najefikasnija u redovima Varaždinki bila je Jalušić s čak 12 golova, zatim Ljubić sa šest, Rogina sa četiri, Mrazović tri te po jedan Car, Furjan, Markulinčić i Domjan.