ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Koka - Trešnjevka 29:21 (12:11) - vrlo važna pobjeda na početku natjecateljske sezone za Varaždinke

Objavljeno: 17.09.2018. 08:30

Zadnja izmjena: 17.09.2018. 08:33

Bez obzira na probleme s ozljedama ŽRK Koka odlično je startao u novu sezonu u 1. Hrvatskoj rukometnoj ligi za žene. U školsko-sportskoj dborani u Gaberju odigrana je utakmica 1. kola između ŽRK Koka i RK Trešnjevka u kojoj su Varaždinke upisale prvu i vrlo važnu pobjedu u sezoni rezultatom 29:21 (12:11).
Utakmica je u prvom poluvremenu bila vrlo izjednačena a gošće su u jednom trenutku imale i prednost od dva gola razlike. Međutim, Varaždinke su se uspjele vratiti i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 12:11. U drugom dijelu uspješno je odigrana čvršća obrana pa su se postizali laganiji golovi iz kontre i polukontre.
U strijelce su se upisale: Domjan 6, Mrazović K. 5, Ćurić i Blažek 4, Jalušić i Furjan 3, Papac 2, Rogina i Mrazović M. 1

U srijedu, 19. rujna igra se 2. kolo a ŽRK Koka putuje u Zagreb gdje igraju protiv jake ekipe RK Lokomotiva. Susret je na rasporedu s početkom u 18,00 sati. Nakon toga slijedi dvotjedna pauza zbog aktivnosti reprezentacije.