U AK Varaždin zadovoljni nastupom svojih članova na 3. Zimskom polumaratonu

Objavljeno: 05.02.2019. 09:18

Zadnja izmjena: 05.02.2019. 09:19

U Atletskom klubu Varaždin vrlo su zadovoljni nastupom svojih članova na 3. Zimskom polumaratonu.

Ukupni pobjednik utrke na 10 kilometara, tzv. Mrzli cener je novi član AK Varaždin Simon Malek Kuzmič. Dinko Solić osvojio je 5. mjesto, a Goran Šimunčić s novim osobnim rekordom 10. mjesto. Najbolja članica AK Varaždin na ovoj utrci bila je Mirjana Zidarić na 8. mjestu.

U utrci na 21 kilometar Igor Goričanec je uspio sve dostići te je uvjerljivo pobijedio u utrci i po hendikepu i neto vremenu. Igor je za pobjedu otrčao 1:14:39 i nedostajalo mu je samo nekoliko sekundi do osobnog rekorda. Na drugom mjestu po neto vremenu odličnom utrkom plasirao se Matija Zadravec, hendikep 3. mjesto, dok je 3. mjesto po neto vremenu osvojio također novi član AK Varaždin Andrej Hladnik koji je istrčao i novi osobni rekord u vremenu 1:18:34. a po hendikepu zauzeo 6. mjesto.

U ženskoj konkurenciji pobijedila je, po hendikepu članica AK Varaždin Anica Lacković koja je za pobjedu istrčala i novi osobni rekord 1:42:30 dok je u neto vremenu bila četvrta. Po neto vremenu drugo mjesto osvojila je članica AK Varaždin Višnja Čonkaš rezultatom 1:40:10 dok je Irena Kos Kukec bila treća s rezultatom 1:40:55. Na 6. mjesto po hendikepu plasirala se još i Lidija Botić rezultatom 1:49:24.